3 kus Produkt

Z řady roztoků MeniCare zmiňujeme dva multifunkční roztoky MeniCare Pure a MeniCare Plus, které jsou ideální pro péči o tvrdé kontaktní čočky.

 

1. MeniCare Pure je nejnovější víceúčelový roztok společnosti Menicon, který podporuje co nejzdravější péči o plynopropustné kontaktní čočky (RGP).

    Roztok na kontaktní čočky je prvním roztokem vytvořeným z přírodních složek, s dezinfekčními látkami, glukosidem vitaminu C a kyselinou hyaluronovou. Při výrobě byla navíc provedena dvojitá filtrace, aby byly odstraněny veškeré nežádoucí částice, ale také aby byla zajištěna čistota roztoku.

    Roztok je dodáván v lahvičce s jednodotykovým uzávěrem pro lepší sterilitu a neporušenost a také pro snadnější manipulaci.

    Pro zajištění lepšího komfortu a prodloužení životnosti tvrdých kontaktních čoček se doporučuje používat roztok Menicon Progent pro odstranění bílkovin v kombinaci s roztokem MeniCare Pure.

 

2. MeniCare Plus je víceúčelový roztok pro tvrdé čočky, který splňuje vysoká očekávání všech uživatelů plynopropustných čoček. S roztokem MeniCare Plus lze dosáhnout maximálního pohodlí díky zlepšení vlhkosti a snížení usazenin na čočkách.

    Roztok MeniCare Plus pro tvrdé kontaktní čočky lze použít také k oplachování před nasazením čoček. Čočky budou při každém nošení čisté a hladké. Díky zvlhčujícím látkám v čočkách se zvyšuje smáčivost, což usnadňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu na povrchu čočky.

    Pro zajištění vynikajícího komfortu a ochrany po celou dobu životnosti tvrdých čoček se doporučuje pravidelně, např. jednou týdně, odstraňovat proteiny roztokem Menicon Progent v kombinaci s roztokem MeniCare Plus.

 

Dodržujte prosím doporučení a neměňte značku čoček ani náplň roztoku bez předchozí konzultace s očním lékařem.