3 kus Produkt

Boston je značka číslo 1 doporučovaná oftalmology jako řešení pro tvrdé čočky.

Společnost Bausch and Lomb nabízí širokou škálu výrobků pro péči o tvrdé kontaktní čočky. Tyto roztoky jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální potřeby péče o plynopropustné čočky a jejich čištění.

 

Boston Simplus: Roztok pro víceúčelové čištění a skladování čoček, který má schopnost odstraňovat usazeniny všech typů, zejména bílkovinné. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje kontaktní čočky přes noc uložit do roztoku Boston a ráno je před použitím potřít a opláchnout.

Boston Advance Cleaner: Tento roztok na denní nošení kontaktních čoček využívá silikagel k odstranění všech bílkovinných a povrchových usazenin. Pro použití naneste 2-4 kapky roztoku na plynopropustné čočky a poté je 20 sekund třete mezi prsty. Čistič důkladně opláchněte a poté kontaktní čočky uložte přes noc s kondicionérem Boston Advance Conditioning Solution.

Boston Original Conditioning Solution: Vylepšuje a dezinfikuje tvrdé čočky. Doporučuje se namáčet kontaktní čočky alespoň 4 hodiny. Tento roztok obsahuje zvlhčující látku, která pokryje celý povrch čoček, aby se zvlhčily a byly hladké a pohodlné. Cílem této složky je snížit tření mezi čočkou a okem.

Boston Advance Conditioning Solution: Roztok pro kondicionování čoček Boston Advance: Ideální roztok pro dezinfekci, uchovávání a zlepšení zvlhčení tvrdých kontaktních čoček. Tento roztok je určen ke spojení jako druhý krok v procesu péče o čočky po použití roztoku Boston Advance Daily Lens Cleaner.